روز مقاومت ما مبارک

سلام دزفول که نام زیبایت در تاریخ این سرزمین با نیکی وبزرگی مردمان همراه است .

سلام دزفول وبر عالمان بزرگت همچون شیخ اعظم انصاری - معزی - بیگدلی - قاضی - نبوی و.....

سلام دزفول که حماسه مردمانت در طول انقلاب برگ زرینی را در دفتر حماسه هایت به ثبت رسانده اند.سلام دزفول بر پیشگامان مجاهدت دلاوران گروه منصورون شهیدان عزیز صفری و حجت الاسلام سبحانی

سلام بر دلاوران انقلابیت در ۲۷ دی ۵۷ که چه زیبا سرود حماسه ومقاومت را در برابر رژیم ستم شاهی سرودند.سلام بر عظیم اسدی مشکال و رضا ازک و محمدعلی مومن و دیگر دلاوران انقلابی

سلام بر روحانی انقلابی و بسیجی شهر آیت اله قاضی دزفولی که همراه رزمندگان و درد آشنای مردم بود و نمازجمعه آن ایام و  خطبه های آتشینش و ایستگاه صلواتی پس از نمازجمعه خاطره خوشی در اذهان رزمندگان ایران به جا گذاشت. 

و سلام بر ۲۷روحانی شهیدی که پیوندی عاشقانه  بین حوزه و جبهه ایجاد کردند و زیبا از سنگر علم  امتحان شهادت دادند ونمره قبولی را گرفتند.

سلام بر اولین نیروهای تشکیل دهنده لشکر ۷ ولی عصر(عج) که جاودانه کردن نام بلند دزفول را در تاریخ مقاومت و شاد نمودند دل نائب ولی عصر را.

سلام بردلاوران عمار وبلال که زیبا دلاوری نمودند در  جبهه های غرب و جنوب .

سلام بر ۷۷ شهید جاوید الاثر دزفول .سلام بر ۴۰۰۰ جانباز دلاوری که سند گویای دوران شرف وحماسه شهرمان هستند.

سلام بر تیز پروازان پایگاه چهارم شکاری دزفول که باعث افتخار دزفول و خوزستان شدند.تاریخ نمی تواند که حماسه مردمان شهر را در شهریور ۵۹ به فراموشی بسپارد ونگوید که چگونه مردم باند فرودگاه را برای پرواز خلبانان شجاع نیروی هوایی مهیا می کردند.

سلام بر رزم آوران تیپ ۲ زرهی دزفول که دلاورانه جلوی ماشین جنگی دشمن ایستادندودر تاریخ جنگ ۸ ساله نام نیکی از خود به جا گذاشتند.

.... وسلام بر مرد و زن دزفول که در دو جبهه می جنگیدند و دفاعی جانانه به ثبت رساندند. در زیر بمبارانهای دشمن  و تحمل ۱۷۱ بار موشکهای دشمن حاضر به ترک شهر نشدند و منبع روحیه برای رزمندگان بودند. سلام بر مردمی که در همه صحنه های که به حضور آنها نیاز بود آماده بودند و بابصیرت در همه صحنه هاحماسه می آفریدند.

دزفول امروز نیز سربلند است با تاریخی در گذشته و آینده ای درخشان در پیشرو و امید که مسئولان ارشد نگاهی عادلانه به دیار مقاومت خوزستان و بویژه شهر حماسه ها دزفول قهرمان داشته باشند.

 چشم انتظار لطف شهیدان

علی صالحی- ۲/۳/۹۰

منبع:وبلاگ خاکریز مقاومت دزفول

/ 2 نظر / 29 بازدید
ساغر

سلام سمانه ي عزيزم! دلتنگت بودم اومدم و از مطالبت استفاده كردم مثل هميشه مطالبت به خوبي خودت بودن... [گل]

مائده

سلام! به چه زیبا! عزیزم یه چیزی خصوصی واست میزارم لطفا بیا وبم ج بده مرسی گلم....